Skup nieruchomości Chorzów


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

  Skup nieruchomości Chorzów

  Zajmujemy się skupem nieruchomości w mieście Chorzów. Na polu nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. W tym okresie wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów to okazja na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

  Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów – oferta

  Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Chorzów to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

  Masz Pytania? Zadzwoń!

  Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
  Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

  Jak działamy?

  Działamy według sprawdzonego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Cała operacja składa się z czterech prostych kroków:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

  Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

  Dbamy O bezpieczeństwo

  Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
  Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

  Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

  Skup mieszkań za gotówkę – Chorzów

  Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Chorzów również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojej nieruchomości licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy mieszkanie za bardziej przystępną cenę. Skup nieruchomości z problemami Chorzów to niepowtarzalna możliwość na wyjście z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

  Skup domów za gotówkę – Chorzów

  Skupujemy domy w każdym stanie. Czasem się zdarza, że zbudowany wiele lat temu dom wymaga odświeżenia. Nie masz środków na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Chorzów. Wybierając tę możliwość otrzymają Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości domu.

  Na czym polega wycena nieruchomości Chorzów?

  Wycenę nieruchomościrobi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Chorzów lub wycenę domów Chorzów przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

  Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Chorzów, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

  We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
  Zadzwoń