Skup nieruchomości Drawsko Pomorskie


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Drawsko Pomorskie

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Drawsko Pomorskie. Na polu nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. Podczas tego okresu wiele razy pomogliśmy naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Drawsko Pomorskie to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Drawsko Pomorskie – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jesteśmy w stanie pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Drawsko Pomorskie to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero problemów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cały proces składa się z czterech szybkich etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Drawsko Pomorskie

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Drawsko Pomorskie również nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli twoje mieszkanie jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas skupimy mieszkanie za lepszą cenę. Skup nieruchomości z problemami Drawsko Pomorskie to realna szansa na wyjście z długów. Korzystanie z naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Drawsko Pomorskie

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasami się zdarza, że wybudowany dawno temu dom wymaga odświeżenia. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z pomocą przychodzi skup domów Drawsko Pomorskie. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Drawsko Pomorskie?

Wycena nieruchomości jest prowadzona podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Drawsko Pomorskie lub wycenę domów Drawsko Pomorskie robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Drawsko Pomorskie, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń