Skup nieruchomości Głogów


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Głogów

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Głogów. W obszarze nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. Podczas tego okresu wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów to opcja na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Głogów – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Głogów to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według niezawodnego schematu, który gwarantuje natychmiastową sprzedaż i brak kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Głogów

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Głogów również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy wykupimy mieszkanie za przystępniejszą cenę. Skup nieruchomości z problemami Głogów to prawdziwa szansa na wyjście z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w całości bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Głogów

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasem dzieje się tak, że wybudowany dawno temu dom potrzebuje odświeżenia. Nie masz finansów na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Głogów. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Głogów?

Wycena nieruchomości prowadzona jest kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Głogów lub wycenę domów Głogów przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi kwalifikacjami.

Gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Głogów, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń