Skup nieruchomości Katowice


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

  Skup nieruchomości Katowice

  Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Katowice. W obszarze nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym okresie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Katowice to szansa na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

  Skup nieruchomości za gotówkę Katowice – oferta

  Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Katowice to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

  Masz Pytania? Zadzwoń!

  Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
  Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

  Jak działamy?

  Działamy według efektywnego schematu, który gwarantuje natychmiastową sprzedaż i brak kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cała operacja składa się z czterech szybkich etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

  Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

  Dbamy O bezpieczeństwo

  Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
  Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

  Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

  Skup mieszkań za gotówkę – Katowice

  Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Katowice również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy odkupimy nieruchomość za bardziej przystępną cenę. Skup nieruchomości z problemami Katowice to niepowtarzalna szansa wyjścia z długów. Korzystanie z naszych usług jest w całości bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

  Skup domów za gotówkę – Katowice

  Kupujemy domy w każdym stanie. Nieraz ma miejsce to, że postawiony lata temu dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Na ratunek nadchodzi skup domów Katowice. Wybierając tę opcję otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

  Na czym polega wycena nieruchomości Katowice?

  Wycenę nieruchomościrobi się podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Katowice lub wycenę domów Katowice robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

  Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Katowice, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

  We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
  Zadzwoń