Skup nieruchomości Mielec


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Mielec

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Mielec. W obszarze nieruchomości pracujemy nieustannie od wielu lat. W tym okresie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Mielec to opcja na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Mielec – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Mielec to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Postępujemy według sprawdzonego schematu, który gwarantuje szybką sprzedaż i brak kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Cały proces składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Mielec

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Mielec również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy mieszkanie za lepszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Mielec to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Mielec

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasami dzieje się tak, że wybudowany wiele lat temu dom wymaga odświeżenia. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Na ratunek nadchodzi skup domów Mielec. Wybierając tę możliwość otrzymają Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Mielec?

Wycena nieruchomości prowadzona jest kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Mielec lub wycenę domów Mielec przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Mielec, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń