Skup nieruchomości Pilica


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Pilica

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Pilica. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym czasie wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Pilica to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Pilica – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Pilica to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność błyskawicznej sprzedaży i brak problemów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cały proces składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Pilica

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Pilica również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy nieruchomość za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Pilica to niepowtarzalna możliwość na wyjście z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Pilica

Kupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często dzieje się tak, że wybudowany wiele lat temu dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Na ratunek przychodzi skup domów Pilica. Wybierając tę opcję otrzymają Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Pilica?

Wycenę nieruchomościrobi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Pilica lub wycenę domów Pilica robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Pilica, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń