Skup nieruchomości Radzionków


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Radzionków

Zajmujemy się skupem nieruchomości w mieście Radzionków. W obszarze nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. W tym czasie wiele razy pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków to sposobność na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Radzionków – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Radzionków to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według niezawodnego schematu, który gwarantuje natychmiastową sprzedaż i brak problemów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech prostych kroków:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu 24 godzin od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Radzionków

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Radzionków również nie stanowi dla nas problemu. Gdy twoja nieruchomość jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy odkupimy nieruchomość za lepszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Radzionków to realna możliwość na wyjście z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w całości bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Radzionków

Skupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często się zdarza, że zbudowany wiele lat temu dom potrzebuje remontu. Nie masz środków na jego prowadzenie? Na ratunek nadchodzi skup domów Radzionków. Decydując się na tę opcję dostaną Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Radzionków?

Wycena nieruchomości jest prowadzona kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Radzionków lub wycenę domów Radzionków przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Radzionków, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń