Skup nieruchomości Serock


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Serock

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Serock. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. Podczas tego okresu wiele razy pomogliśmy naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Serock to okazja na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Serock – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Serock to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cały proces składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Serock

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Serock również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy nieruchomość za bardziej przystępną wartość. Skup nieruchomości z problemami Serock to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w pełni bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Serock

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasami się zdarza, że zbudowany wiele lat temu dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz finansów na jego prowadzenie? Z pomocą przychodzi skup domów Serock. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Serock?

Wycenę nieruchomościrobi się kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Serock lub wycenę domów Serock robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi uprawnieniami.

Wtedy, gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Serock, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń