Skup nieruchomości Szczecin


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Szczecin

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Szczecin. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym okresie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin to sposobność na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Szczecin to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według niezawodnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cała operacja składa się z czterech prostych etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu jednego dnia roboczego od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Szczecin

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Szczecin również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy nieruchomość za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Szczecin to niepowtarzalna możliwość wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Szczecin

Kupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często się zdarza, że wybudowany przed wieloma lata dom wymaga remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Na ratunek przychodzi skup domów Szczecin. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Szczecin?

Wycenę nieruchomościprowadzi się kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Szczecin lub wycenę domów Szczecin robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Szczecin, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń