Skup nieruchomości Zabrze


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Zabrze

Prowadzimy skup nieruchomości w mieście Zabrze. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. W tym okresie wiele razy pomogliśmy naszym klientom szybko i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze to opcja na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Zabrze – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Zabrze to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność błyskawicznej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cały proces składa się z czterech prostych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Zabrze

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Zabrze również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojej nieruchomości licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy mieszkanie za przystępniejszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Zabrze to prawdziwa możliwość wyjścia z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Zabrze

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasami dzieje się tak, że zbudowany lata temu dom wymaga remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Na ratunek przychodzi skup domów Zabrze. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Zabrze?

Wycenę nieruchomościprowadzi się kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Zabrze lub wycenę domów Zabrze przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Zabrze, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń