NASZA FIRMA

O nas

Nawet nie wiesz, jak łatwo możesz sprzedać swoją nieruchomość

Jeśli kiedykolwiek sprzedawałeś nieruchomość to wiesz, jak trudno jest zebrać i obsłużyć potencjalnych kupców. Na domiar złego trzeba też przebrnąć przez wszelkie formalności, zanim dojdzie do podpisania aktu. Jednak Tobie zależy przecież na jak najszybszym zakończeniu sprawy, czyż nie? Skup Nieruchomości Premium wesprze cię kompleksowo w całym procesie a transakcję przeprowadzimy tak szybko, jak to tylko możliwe!

Skupujemy nieruchomości i mieszkania z takich miast jak: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Opole, Rzeszów, oraz w wielu innych polskich miastach

Nasz misja

Chcemy, żeby usługa iBuyingu stała się powszechnie dostępna na polskim rynku nieruchomości. Obecna do tej pory wyłącznie za granicą, głównie w krajach wysoko rozwiniętych, została z rozmachem wdrożona przez nas na polskim gruncie. Dążymy do tego, aby nasza usługa stanowiła alternatywę dla tradycyjnych modeli sprzedaży opartych o współpracę z pośrednikami nieruchomości lub portale ogłoszeniowe. Wierzymy, że można zrobić to sprawniej, szybciej i z poszanowaniem drugiej strony transakcji.

Kim jesteśmy?

Skup Nieruchomości Premium to przede wszystkim wartości. Każdy z naszych pracowników jest pełnym pasji do nieruchomości człowiekiem, co gwarantuje, że wszyscy za punkt honoru stawiamy sobie profesjonalne podejście do klienta i jego oczekiwań.

Nasze zespoły prawników, analityków i praktyków rynku nieruchomości współpracują ze sobą od wielu lat, dzięki czemu tworzą zgraną firmę i niosą pomoc posiadaczom nieruchomości na terenie całego kraju.

“Czekam na dzień, kiedy sprzedaż nieruchomości będzie wzbudzać wyłącznie pozytywne emocje.” – Eryk Majchrzak

Czekamy na Ciebie!

Premium Nieruchomości nieustannie poszerza swoje szeregi o kolejnych utalentowanych ludzi. Może to właśnie ty jesteś jednym z nich?

Obecnie poszukiwani specjaliści:

Telefoniczne wsparcie klienta

Specjalista ds. analizy cen rynku nieruchomości

Nie ma oferty dla Ciebie? Napisz do nas maila lub zadzwoń.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń