Skup nieruchomości Racibórz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Racibórz

Zajmujemy się skupem nieruchomości w mieście Racibórz. Na rynku nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. Podczas tego okresu wielokrotnie nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz to sposobność na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Racibórz – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Racibórz to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Postępujemy według efektywnego schematu, który gwarantuje natychmiastową sprzedaż i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu 24 godzin od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Racibórz

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Racibórz również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas odkupimy nieruchomość za lepszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Racibórz to realna możliwość wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Racibórz

Kupujemy domy w każdym stanie. Często ma miejsce to, że wybudowany dawno temu dom wymaga odświeżenia. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z odsieczą nadchodzi skup domów Racibórz. Wybierając tę opcję dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Racibórz?

Wycena nieruchomości jest prowadzona podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Racibórz lub wycenę domów Racibórz przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi kwalifikacjami.

Gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Racibórz, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń