Skup nieruchomości Trzebnica


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Trzebnica

Prowadzimy skup domów i mieszkań w mieście Trzebnica. Na polu nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. W tym czasie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica to okazja na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Trzebnica – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Trzebnica to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według efektywnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i brak problemów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cały proces składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Trzebnica

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Trzebnica również nie stanowi dla nas problemu. Gdy twój obiekt jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas skupimy nieruchomość za bardziej przystępną cenę. Skup nieruchomości z problemami Trzebnica to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w całości bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Trzebnica

Skupujemy domy w każdym stanie. Nieraz ma miejsce to, że postawiony lata temu dom wymaga remontu. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Trzebnica. Wybierając tę możliwość otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Trzebnica?

Wycenę nieruchomościprowadzi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Trzebnica lub wycenę domów Trzebnica robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Trzebnica, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń