Skup nieruchomości Luboń


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Luboń

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Luboń. Na polu nieruchomości pracujemy nieustannie od wielu lat. Podczas tego okresu wiele razy udzielaliśmy wsparcia naszym klientom błyskawicznie i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Luboń to szansa na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Luboń – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Luboń to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według sprawdzonego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i brak problemów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cała operacja składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Luboń

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Luboń również nie stanowi dla nas problemu. Gdy twoje mieszkanie jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy mieszkanie za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Luboń to niepowtarzalna szansa na wyjście z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w całości bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Luboń

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasami się zdarza, że zbudowany wiele lat temu dom wymaga remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Luboń. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Luboń?

Wycenę nieruchomościrobi się podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Luboń lub wycenę domów Luboń robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Luboń, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń