Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Kostrzyn nad Odrą. Na polu nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. Podczas tego okresu wiele razy pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą to sposobność na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Kostrzyn nad Odrą – oferta

Zanim zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Kostrzyn nad Odrą to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według sprawdzonego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Kostrzyn nad Odrą

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Kostrzyn nad Odrą również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy wykupimy nieruchomość za lepszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Kostrzyn nad Odrą to realna szansa na wyjście z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Kostrzyn nad Odrą

Skupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często się zdarza, że wybudowany wiele lat temu dom wymaga generalnego remontu. Nie masz finansów na jego prowadzenie? Na ratunek nadchodzi skup domów Kostrzyn nad Odrą. Decydując się na tę możliwość otrzymają Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Kostrzyn nad Odrą?

Wycena nieruchomości prowadzona jest kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Kostrzyn nad Odrą lub wycenę domów Kostrzyn nad Odrą przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Kiedy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Kostrzyn nad Odrą, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń