Skup nieruchomości Świętochłowice


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Świętochłowice

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Świętochłowice. W obszarze nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. Podczas tego okresu wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice to sposobność na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Świętochłowice – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Świętochłowice to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według sprawdzonego schematu, który gwarantuje szybką sprzedaż i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Cały proces składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Świętochłowice

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Świętochłowice również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy mieszkanie za przystępniejszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Świętochłowice to realna możliwość wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Świętochłowice

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasem zdarza się, że zbudowany wiele lat temu dom potrzebuje remontu. Nie masz środków na jego prowadzenie? Z pomocą przychodzi skup domów Świętochłowice. Decydując się na tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Świętochłowice?

Wycenę nieruchomościrobi się kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Świętochłowice lub wycenę domów Świętochłowice robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Świętochłowice, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń