Skup nieruchomości Poznań


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Poznań

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Poznań. Na polu nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. Podczas tego okresu wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Poznań to sposobność na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Poznań – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Poznań to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według efektywnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cała operacja składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Poznań

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Poznań również nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli twoja nieruchomość jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy odkupimy mieszkanie za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Poznań to prawdziwa możliwość wyjścia z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest w pełni bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Poznań

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasem dzieje się tak, że zbudowany lata temu dom potrzebuje remontu. Nie masz finansów na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Poznań. Decydując się na tę możliwość dostaną Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Poznań?

Wycenę nieruchomościprowadzi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Poznań lub wycenę domów Poznań przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi uprawnieniami.

Kiedy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Poznań, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń