Skup nieruchomości Wałbrzych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Wałbrzych

Zajmujemy się skupem domów i mieszkań w mieście Wałbrzych. Na rynku nieruchomości pracujemy nieustannie od wielu lat. Podczas tego okresu wielokrotnie nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych to sposobność na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Wałbrzych – oferta

Zanim Podejmiesz decyzję o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Wałbrzych to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Wałbrzych

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Wałbrzych również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy nieruchomość za bardziej przystępną wartość. Skup nieruchomości z problemami Wałbrzych to niepowtarzalna szansa na wyjście z długów. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Wałbrzych

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasem dzieje się tak, że postawiony dawno temu dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz finansów na jego prowadzenie? Z pomocą przychodzi skup domów Wałbrzych. Wybierając tę opcję dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Wałbrzych?

Wycenę nieruchomościprowadzi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Wałbrzych lub wycenę domów Wałbrzych robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Kiedy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Wałbrzych, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń