Skup nieruchomości Swarzędz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Swarzędz

Zajmujemy się skupem domów i mieszkań w mieście Swarzędz. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym okresie wielokrotnie udzielaliśmy wsparcia naszym klientom szybko i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz to opcja na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz – oferta

Zanim zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Swarzędz to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według efektywnego schematu, który gwarantuje szybką sprzedaż i brak kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cała operacja składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Swarzędz

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Swarzędz również nie stanowi dla nas problemu. W wyniku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas skupimy mieszkanie za przystępniejszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Swarzędz to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Swarzędz

Skupujemy domy w każdym stanie. Często się zdarza, że wybudowany wiele lat temu dom wymaga odświeżenia. Nie masz środków na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Swarzędz. Decydując się na tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Swarzędz?

Wycenę nieruchomościprowadzi się kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Swarzędz lub wycenę domów Swarzędz przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Swarzędz, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń