Skup nieruchomości Police


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Police

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Police. W obszarze nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym okresie wielokrotnie nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Police to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Police – oferta

Zanim zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jesteśmy w stanie pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Police to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według efektywnego schematu, który daje pewność błyskawicznej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Police

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Police również nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli twoje mieszkanie jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas skupimy nieruchomość za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Police to realna szansa wyjścia z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest w pełni bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Police

Kupujemy domy w każdym stanie. Często dzieje się tak, że wybudowany przed wieloma lata dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Police. Wybierając tę możliwość otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Police?

Wycenę nieruchomościprowadzi się podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Police lub wycenę domów Police robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Police, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń