Skup nieruchomości Chęciny


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Chęciny

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Chęciny. Na polu nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. W tym czasie wiele razy udzielaliśmy wsparcia naszym klientom błyskawicznie i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny to szansa na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Chęciny – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Chęciny to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który gwarantuje błyskawiczną sprzedaż i brak kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych kroków:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Chęciny

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Chęciny również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego obiektu licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas skupimy nieruchomość za bardziej przystępną wartość. Skup nieruchomości z problemami Chęciny to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Wykorzystywanie naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Chęciny

Skupujemy domy w każdym stanie. Często dzieje się tak, że zbudowany dawno temu dom potrzebuje generalnego remontu. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Chęciny. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Chęciny?

Wycenę nieruchomościprowadzi się podążając za kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Chęciny lub wycenę domów Chęciny robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Chęciny, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń