Skup nieruchomości Cieszyn


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

  Skup nieruchomości Cieszyn

  Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Cieszyn. Na rynku nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. W tym okresie wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

  Skup nieruchomości za gotówkę Cieszyn – oferta

  Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Cieszyn to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

  Masz Pytania? Zadzwoń!

  Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
  Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

  Jak działamy?

  Postępujemy według niezawodnego schematu, który gwarantuje natychmiastową sprzedaż i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Cały proces składa się z czterech prostych etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

  Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

  Dbamy O bezpieczeństwo

  Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
  Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

  Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

  Skup mieszkań za gotówkę – Cieszyn

  Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Cieszyn również nie stanowi dla nas problemu. Jeżeli twoje mieszkanie jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas wykupimy mieszkanie za przystępniejszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Cieszyn to niepowtarzalna szansa wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest w całości bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

  Skup domów za gotówkę – Cieszyn

  Kupujemy domy w każdym stanie. Nieraz ma miejsce to, że zbudowany przed wieloma lata dom potrzebuje odświeżenia. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Na ratunek przychodzi skup domów Cieszyn. Decydując się na tę możliwość otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

  Na czym polega wycena nieruchomości Cieszyn?

  Wycena nieruchomości prowadzona jest kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Cieszyn lub wycenę domów Cieszyn robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

  Wtedy, gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Cieszyn, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

  We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
  Zadzwoń