Skup nieruchomości Stary Sącz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Stary Sącz

Zajmujemy się skupem domów i mieszkań w mieście Stary Sącz. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. W tym okresie wielokrotnie udzielaliśmy wsparcia naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz to okazja na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz – oferta

Zanim Podejmiesz decyzję o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jesteśmy w stanie pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Stary Sącz to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według sprawdzonego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu jednego dnia roboczego od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Stary Sącz

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Stary Sącz również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas odkupimy mieszkanie za lepszą wartość. Skup nieruchomości z problemami Stary Sącz to niepowtarzalna możliwość na wyjście z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Stary Sącz

Kupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często się zdarza, że wybudowany przed wieloma lata dom wymaga remontu. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Stary Sącz. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Stary Sącz?

Wycena nieruchomości jest prowadzona kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Stary Sącz lub wycenę domów Stary Sącz przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Wtedy, gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak równoznaczna cenie rynkowej. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Stary Sącz, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń