Skup nieruchomości Praszka


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Praszka

Prowadzimy skup domów i mieszkań w mieście Praszka. W obszarze nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym czasie wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Praszka to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Praszka – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jesteśmy w stanie pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Praszka to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według efektywnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero problemów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cały proces składa się z czterech szybkich etapów:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Praszka

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Praszka również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy mieszkanie za bardziej przystępną kwotę. Skup nieruchomości z problemami Praszka to realna szansa wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest w pełni bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Praszka

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasem ma miejsce to, że wybudowany dawno temu dom wymaga remontu. Nie masz środków na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Praszka. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Praszka?

Wycena nieruchomości prowadzona jest kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Praszka lub wycenę domów Praszka przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Praszka, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń