Skup nieruchomości Kościan


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Kościan

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Kościan. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. W tym okresie wiele razy nieśliśmy pomoc naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Kościan to szansa na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Kościan – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jmożemy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Kościan to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Postępujemy według niezawodnego schematu, który gwarantuje błyskawiczną sprzedaż i zero problemów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu jednego dnia roboczego od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Kościan

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Kościan również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wówczas odkupimy nieruchomość za przystępniejszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Kościan to realna szansa na wyjście z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Kościan

Kupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często ma miejsce to, że wybudowany dawno temu dom wymaga naprawy. Nie masz środków na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Kościan. Decydując się na tę możliwość dostaną Państwo szczerą i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Kościan?

Wycena nieruchomości jest prowadzona podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Kościan lub wycenę domów Kościan przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Kościan, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń