Skup nieruchomości Nowy Tomyśl










Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Nowy Tomyśl

Zajmujemy się skupem nieruchomości w mieście Nowy Tomyśl. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od dawna. W tym okresie wielokrotnie nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl to opcja na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl – oferta

Zanim Podejmiesz decyzję o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa kłopotach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Nowy Tomyśl to natychmiastowy zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według efektywnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i brak kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy darmowej wyceny. Cały proces składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu jednego dnia roboczego od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Nowy Tomyśl

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Nowy Tomyśl również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy wykupimy mieszkanie za przystępniejszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Nowy Tomyśl to prawdziwa szansa na wyjście z długów. Wykorzystywanie naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Przejmujemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Nowy Tomyśl

Skupujemy domy w każdym stanie. Nieraz się zdarza, że zbudowany dawno temu dom potrzebuje naprawy. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Na ratunek nadchodzi skup domów Nowy Tomyśl. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Nowy Tomyśl?

Wycena nieruchomości jest prowadzona kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Nowy Tomyśl lub wycenę domów Nowy Tomyśl przeprowadza rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi uprawnieniami.

Gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Nowy Tomyśl, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń