Skup nieruchomości Pobiedziska


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Pobiedziska

Zajmujemy się skupem mieszkań i domów w mieście Pobiedziska. Na rynku nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym czasie wielokrotnie udzielaliśmy wsparcia naszym klientom szybko i pewnie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska to szansa na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Pobiedziska to błyskawiczny zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według sprawdzonego schematu, który daje pewność błyskawicznej sprzedaży i brak kłopotów. Załatwiamy wszelkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezkosztowej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech łatwych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować zakup,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Pobiedziska

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Pobiedziska również nie stanowi dla nas problemu. W wypadku zadłużenia twojego mieszkania licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy wykupimy mieszkanie za lepszą cenę. Skup nieruchomości z problemami Pobiedziska to realna szansa na wyjście z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Każda umowa kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie całe koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Pobiedziska

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasem dzieje się tak, że wybudowany przed wieloma lata dom potrzebuje naprawy. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Pobiedziska. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Pobiedziska?

Wycena nieruchomości prowadzona jest podążając za zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Pobiedziska lub wycenę domów Pobiedziska robi rzeczoznawca majątkowy, z odpowiednimi uprawnieniami.

Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Pobiedziska, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń