Skup nieruchomości Bytom Odrzański


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Bytom Odrzański

Prowadzimy skup nieruchomości w mieście Bytom Odrzański. Na polu nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. Podczas tego okresu wielokrotnie nieśliśmy pomoc naszym klientom błyskawicznie i bez nerwów sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański to szansa na komfortową, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Bytom Odrzański – oferta

Zanim Zdecydujesz o sprzedaży nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa bolączkach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Bytom Odrzański to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według sprawdzonego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i brak kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cała operacja składa się z czterech szybkich kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – celem umówienia się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu 24 godzin od oględzin,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Bytom Odrzański

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Bytom Odrzański również nie stanowi dla nas problemu. Gdy twoja nieruchomość jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy skupimy nieruchomość za lepszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Bytom Odrzański to prawdziwa możliwość na wyjście z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Bytom Odrzański

Kupujemy domy w każdym stanie. Bardzo często dzieje się tak, że zbudowany dawno temu dom potrzebuje remontu. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Bytom Odrzański. Wybierając tę możliwość dostaną Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Bytom Odrzański?

Wycena nieruchomości jest prowadzona kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Bytom Odrzański lub wycenę domów Bytom Odrzański robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to dom lub mieszkanie jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko elementem, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Bytom Odrzański, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń