Skup nieruchomości Strzelin


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Strzelin

Prowadzimy skup mieszkań i domów w mieście Strzelin. W obszarze nieruchomości pracujemy nieustannie od dawna. W tym okresie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin to szansa na wygodną, a przedewszystkim bezpieczną transakcję w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Strzelin – oferta

Zanim zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z ugruntowaną już pozycją, więc jzdołamy pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Strzelin to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Funkcjonujemy według efektywnego schematu, który daje pewność natychmiastowej sprzedaży i brak problemów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, umawiamy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Cały proces składa się z czterech prostych kroków:

  1. Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość za darmo w ciągu doby od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Dostajesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Strzelin

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Strzelin również nie stanowi dla nas problemu. Gdy twój obiekt jest zagrożone licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy odkupimy nieruchomość za lepszą kwotę. Skup nieruchomości z problemami Strzelin to prawdziwa możliwość wyjścia z długów. Korzystanie z naszych usług jest w stu procentach bezpieczne. Wszystkie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana notarialnie. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Strzelin

Kupujemy domy w każdym stanie. Czasami się zdarza, że postawiony wiele lat temu dom wymaga naprawy. Nie masz funduszy na jego prowadzenie? Z odsieczą przychodzi skup domów Strzelin. Wybierając tę opcję otrzymają Państwo rzetelną i bezpłatną wycenę wartości domu.

Na czym polega wycena nieruchomości Strzelin?

Wycenę nieruchomościprowadzi się kierując się zbiorem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Strzelin lub wycenę domów Strzelin robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Wtedy, gdy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Strzelin, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń