Skup nieruchomości Gliwice


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Skup Nieruchomości w Całej Polsce!

Skup nieruchomości Gliwice

Zajmujemy się skupem nieruchomości w mieście Gliwice. Na polu nieruchomości pracujemy ciągle od wielu lat. W tym czasie wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom błyskawicznie i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość. Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice to okazja na sprawną, a przedewszystkim bezpieczną sprzedaż w cenie rynkowej.

Skup nieruchomości za gotówkę Gliwice – oferta

Zanim namyślisz się się na sprzedaż nieruchomości za gotówkę – poznaj nas i naszą ofertę. Poruszamy się na rynku nieruchomości z wyrobioną już pozycją, więc jdamy radę pomóc w Państwa problemach finansowych. Skupujemy mieszkania zadłużone, a także mieszkania z innymi problamami, np.: zaległe zobowiązania hipoteczne, zaległości czynszowe. Skup nieruchomości Gliwice to szybki zastrzyk gotówki – szybko i bezpiecznie.

Masz Pytania? Zadzwoń!

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem mieszkań od lat.
Jeśli chcesz pokazać nam swoją nieruchomość – skontaktuj się z nami.

Jak działamy?

Działamy według efektywnego schematu, który daje pewność szybkiej sprzedaży i zero kłopotów. Załatwiamy wszystkie formalności prawne, aranżujemy wizytę u notariusza i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Całe postępowanie składa się z czterech prostych etapów:

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij formularz – aby umówić się się na oględziny Twojej nieruchomości,
  2. Wyceniamy nieruchomość bezpłatnie w ciągu jednego dnia roboczego od wizyty,
  3. Spotykamy się u notariusza, aby sfinalizować transakcję,
  4. Otrzymujesz pieniądze do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę, z umową dożywocia, z trudną sytuacją prawną, z zadłużeniem, do generalnego remontu, z obciążeniem komorniczym.

Dbamy O bezpieczeństwo

Cała transakcja sprzedaży odbywa się u notariusza.
Akt sprzedaży otrzymają Państwo wraz z pieniędzmi za nieruchomość

Najczęściej zadawane pytania naszych klientów

Skup mieszkań za gotówkę – Gliwice

Skupujemy mieszkania w każdym stanie. Blok z wielkiej płyty, nowe budownictwo, czy też kamienica. Skup zadłużonych mieszkań Gliwice również nie stanowi dla nas problemu. W przypadku zadłużenia twojej nieruchomości licytacją komorniczą pomożemy ją anulować. Wtedy odkupimy mieszkanie za lepszą cenę. Skup nieruchomości z problemami Gliwice to niepowtarzalna możliwość wyjścia z zadłużenia. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie bezpieczne. Wszelakie umowy kupna sprzedaży jest potwierdzana przez notariusza. Bierzemy na siebie wszystkie koszta opearcyjne. Płacimy gotówką.

Skup domów za gotówkę – Gliwice

Skupujemy domy w każdym stanie. Czasem zdarza się, że wybudowany dawno temu dom potrzebuje naprawy. Nie masz pieniędzy na jego prowadzenie? Z pomocą nadchodzi skup domów Gliwice. Decydując się na tę opcję otrzymają Państwo realną i bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości Gliwice?

Wycena nieruchomości jest prowadzona kierując się kanonem definiowanych prawnie zasad. Wycenę mieszkań Gliwice lub wycenę domów Gliwice robi rzeczoznawca majątkowy, z konkretnymi kwalifikacjami.

Kiedy jest to nieruchomość użytkowa jest to wycena wartości rynkowej. Nie jest ona jednak tym samym co cena rynkowa. Cena jest tylko jednym z elementów, który bierze się pod uwagę. Inne ważne cechy podczas wyceny nieruchomości Gliwice, to standard, stan użytkowy, przeznaczenia a także otoczenie.

We work closely with you and carry out research to understand your needs and wishes.
Zadzwoń